Últimes jubilacions!

Aquest mes de març vàrem publicar les primeres jubilacions que han tingut lloc enguany. Tots companys de la Policia Local. Ara n'hi ha hagut unes quantes més, que són les que anunciem en aquest post, Meitat també de la Policia i meitat no, Tots ja estan gaudint d'aquest nou estat! Vols veure qui són?

 

Francisco Javier Amores Fernández, va començar a treballar a l’Ajuntament de Sant Boi el 15 de febrer de 1983 com a oficial de 2a de les Brigades Municipals.
El 12 de març de 1984 va començar a la Policia Local com a agent, i ho va ser fins que es va jubilar el passat 31 de març.

Sebastián García Aparicio, va començar a treballar a l’Ajuntament de Sant Boi l’11 de novembre de 1985 com a agent de la Policia Local.
L’1 de febrer de 1992 va ser nomenat caporal i el 15 de juny del 2009 va passar a ser sergent del cos, fins que es va jubilar aquest 31 de març.

 

Antonio Contreras Rambla, el 18 de juliol de 1989 va començar a treballar a les Brigades Municipals com a oficial conductor, concretament de xofer de camió de càrrega.
Ho va fer fins que es va jubilar el passat 9 d’abril.

 

Claudi Ricart Llosa, va accedir al cos de Policia Local de Sant Boi com a agent el 4 d’agost de 1982.
L’1 de gener de 1985 és nomenat caporal i el 3 de març de 1987, va passar a ser sergent, fins que es va jubilar el passat 30 d’abril.

 

Gregori Gutierrez Ortolà, va començar a treballar a l’Ajuntament el 20 de desembre de 1984 com a arxiver temporal i des del 14 de juliol de 1987 al 2 de juny de 1990 va ser arxiver amb contractació indefinida.
Des del 3 de maig de 1990 va ser coordinador del Patrimoni Històric i Patrimoni Cultural, fins al 9 de juliol de 2008 que és nomenat cap del Servei de Cohesió Social i Territorial.
L’1 de gener de 2016 s’encarrega de la coordinació de Programació Cultural d’Equipaments fins que es jubila com a coordinador de Casals de Barri el 9 de maig.

 

Josep Maria Farreras Hernández, treballava a la Diputació de Barcelona i va començar a fer-ho a l’Ajuntament el 8 d’abril de 1991 per ocupar el lloc de treball de tècnic d’Intervenció i des del 9 d’octubre de 1992 va ser tècnic de Comptabilitat i Pressupostos.
Des de llavors fins al 2005, quan l’interventor accidental era absent, ho era ell.
Des de l’1 de febrer del 2000 va ser el cap del Servei d’Economia i Hisenda i l’1 de gener del 2006 és adscrit al lloc de cap d’Àrea de Presidència fins al 31 de desembre de 2009.
A partir d’aquell moment va compaginar el càrrec de Coordinador General amb el de cap de l’Àrea de Serveis Generals fins al 15 de juny que es va jubilar.

 

Juan Carlos Zaragoza Quesada, l’1 de maig de 1980 va començar a treballar a l’Ajuntament com a agent de la Policia Local.
Va estar en situació d’excedència des del 17 de maig de 1983 fins al 31 de març de 2007. Es va jubilar el 30 de juny passat.

 

Félix Damián Alias Ferrer, va començar com a subaltern el 12 d’abril de 1999. Es va incorporar a la plantilla de l’Ajuntament l’1 de gener de 2016 juntament amb el personal subrogat de CORESSA, era conserge en el Centre Serveis. Es va jubilar el passat 30 de juliol.

 

 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà.


*